VİZYONUMUZ

1960’larda kronik böbrek yetmezliği tanısı konulan insanların gelecek için çok az umudu vardı. Bugün, yenilikçi teknolojiler ve tedavi kavramlarına bağlı olarak, diyaliz hastaları büyük oranda normal yaşamlarına devam etmektedirler. Şirketimizin buna çok katkısı olmuştur.

Hizmet ettiğimiz insanlara değerli bir yaşam yaratmak bizim için sadece bir iş olmaktan çok ötedir. Sağlık sektöründe global bir oyuncu olarak hem hastalarımıza ve ortaklarımıza karşı olan, hem de işimizin doğasında var olan sorumluluklarımızın farkındayız. Bu da güvenilirlik değerini göstermektedir.

Burada karşılıklı güven başarılı bir geleceğin bütünsel bir parçasıdır. Biz geleceğe baktığımız için, şirketimizin büyümesi kararlılığı ile ve hastalarımız, hissedarlarımız ve çalışanlarımız için tecrübe ve inançla çalışıyoruz.

Fresenius Medical Care, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi sunmak için bu websitesinde çerez kullanmaktadır. Web sitesine göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamıza bakın.