UYUMLULUK PROGRAMIMIZ

Fresenius Medical Care Türkiye tarafından gönüllü olarak, etik ve iş standartlarına uymayabilecek ya da yasalarla çelişebilecek muhtemel faaliyetlerin önlenmesini, ortaya çıkarılmasını ve çözümlenmesini sağlamak amacı ile oluşturulan dahili politikalar ve prosedürler sistemidir.

Global faaliyetlerin global sorumluluk getirdiğinin farkında olan Fresenius Medical Care Türkiye olarak, bir kurallar bütünüyle ve bunu destekleyen eğitimlerimizle müşteri, yönetim, çalışan ve hissedar beklentilerimizi en yüksek şekilde tatmini hedeflemiş bulunmaktayız.

Tabii olduğumuz tüm yerel, ulusal ve uluslararası kural ve standartlara uymak temel önceliğimizdir. Profesyonellik anlayışımızı güven ilkesine dayandırıp bunu da ilişkide olduğumuz hastalarımız, müşterilemiz, tedarikçilerimiz, ödeme yapan kuruluşlar, çalışanlarımız,hissedarlarımız ve toplumla tesis ve devam ettirmede tüm kaynaklarımızı kullanmaktayız.

Ana şirketimizle birlikte dünyanın her yerinde uygulanabilir ve yerel iş etiğine ait kanun ve ahlak seviyesini dikkate alan bu program sürekli eğitimlerle ilgili taraflara aktarılmakta, denetimleri yapılmakta ve gözden geçirilmektedir.

Fresenius Medical Care, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi sunmak için bu websitesinde çerez kullanmaktadır. Web sitesine göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamıza bakın.