MİSYONUMUZ

Fresenius Medical Care’in varoluş nedeni, diyaliz alanında daha iyi yaşam kalitesi sunmak için gelecek odaklı yenilikler ve terapilerdir. Kronik böbrek hastaları için diyaliz ürünlerimiz ve tedavilerimizle dünya çapında lider pozisyonda yer almaktayız. 120’den fazla ülkede 85.000’i aşkın çalışanla global bir oyuncu olarak, en yüksek standardları oluşturuyoruz.

Stratejimiz, teknolojik liderliğimizi ve lider pazar pozisyonumuzu daha ileriye götürmektir. Geçmişteki dinamik büyümemizin ardından Fresenius Medical Care’in sahip olduğu gelişme potansiyeli hala önemli olmaya devam etmektedir. Dünyada yaklaşık 2,5 milyona yakın diyaliz hastası bulunmaktadır. Bu sayının yılda %7-8 oranında artması tahmin edilmektedir. Bunun en önemli nedenlerinden biri, artan yaşam beklentilerinin bir parçasına bağlı olarak kronik böbrek yetmezliğinin dünya çapında daha sık görülmesidir.

Diğer bir neden ise, birçok ülkedeki gelişmiş tıbbi bakımın çok daha fazla insana diyaliz tedavisi sayesinde sürdürülebilen bir hayat sunmasıdır. Yaşamaya değer bir gelecek için, böbrek yetmezliği hastalarına bilgimizi ve tecrübemizi sunuyoruz.

Fresenius Medical Care, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi sunmak için bu websitesinde çerez kullanmaktadır. Web sitesine göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz. Ayrıntılar için gizlilik politikamıza bakın.